Anasayfa FAQ

Sözlü tercüme talepleriniz için lütfen bize ulaşın. Müşteri danışmanlarımız, ihtiyacınıza yönelik en uygun çözümü organize etmek için size rehberlik edecektir.

Fiyatlandırma, çeviri türü, dil çifti, belge uzunluğu gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Teklif al formunu doldurarak özel bir fiyatlandırma talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer noter onaylı tercüme hizmeti talebiniz varsa, müşteri temsilcilerimiz tarafından özel bir teklif raporu hazırlanacaktır. Teklif raporunuz onaylandıktan sonra, belgenizi yükleyip ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ardından, yeminli mütercim tercümanlarımız belgenizi istediğiniz dilde çevirip noter onayına hazır hale getireceklerdir. Çeviri tamamlandıktan ve noter onayı alındıktan sonra, belgeniz sizin tercihinize bağlı olarak fiziksel veya sanal ortamda size ulaştırılacaktır. Bu süreç, belgenizin resmiyetini güvence altına alarak, hukuki ve resmi kurumlar tarafından kabul edilmesini sağlar.

Teslimat süresi, belgenin uzunluğu ve karmaşıklığına bağlı olarak değişir. Ancak, Nibras, mümkün olan en kısa sürede çevirilerinizi teslim etmeye özen gösterir. Ayrıca detaylı teklif raporunda çeviri işleminin süresine dair bilgi verilir.

Nibras, müşteri kişisel verilerini en üst düzeyde koruma prensibi ile hareket eder. Modern şifreleme teknikleri ve güvenlik protokollerini kullanarak, müşteri bilgilerini güvenli bir şekilde saklar ve hiçbir koşul altında üçüncü taraflarla paylaşmaz. Müşteri gizliliğine büyük önem verir ve kişisel verileri, yürürlükteki yasal düzenlemelere tam uyum içinde işler.